כל היתרונות של חימום מים בגז

יש לכם תינוק בבית או ילדים קטנים שצריך לקלח לעיתים באמצע הלילה?

חייל שמגיע לאפטר בהפתעה?

אין ספק כי חימום מים בגז הוא בעל יתרונות רבים עבורכם.

חימום מים בגז הוא מהיר וזמין מתי שרק תרצו. אחרי טיול מחו"ל בחורף, או אחרי טיול אתגרי באביב. באמצע הלילה, לפנות בוקר בימים סוערים ובימים חמימים. 24/7 יהיו לנו מים חמים כל עוד נצטרך אותם.

ומדוע כל עוד? משום שלמרות הזמינות הגבוהה, מחמם מים בגז הוא חסכוני יותר מחשמל. התשלום עבור גז נעשה בדיוק לפי הצריכה בעוד שבחשמל, לעיתים, לא כל המים שחיממנו – נוצלו ובכל זאת אנחנו משלמים על החימום שלהם. לעיתים כמות המים שחיממנו אינה מספיקה ואנו צריכים לחזור על פעולת החימום שוב.

אמנם ארצנו היא ארץ זבת חלב ושמש אבל לא חסרים ימים בהם השמש לא יכולה לעשות לבדה את העבודה. חימום מים בגז במקרים אלו –פשוט משלים את העבודה ובדיוק במידה החסרה!

מחמם מים בגז ניתן להתקנה כיחידה עצמאית או בשילוב עם מערכת סולארית קיימת ואז החיסכון הוא מרבי כיוון שהמכשיר נכנס לעבודה רק כאשר המים בדוד נגמרים.

התקנת מערכת חימום מים בגז אפשרית במרבית הבתים. הן בבתים צמודי קרקע והן בבתים משותפים. ברוב הבתים המשותפים שנבנו ב- 10 שנים האחרונות קיימות תשתיות מסודרות עבור חימום מים בגז שנעשו על ידי חברות הגז ולכן ההתקנה בבתים אלו אינה דורשת שינויים מיוחדים.